Párová trička Boss & The Real Boss

799 Kč –13 %
bílý potisk
799 Kč –13 % 699 Kč
Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Potiskneme do 3 dnů Zvolte variantu
Velikost dámského trika
Velikost pánského trika
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

>> Tabulka velikostí<<>> Barva trička<<>> Česká kvalita<<

  • Materiál: 100% bavlna
  • Gramáž: 150g/m² (dámské) - 160g/m² (pánské)

vyhody-banner

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosit tričko značky Boss už dávno není tak cool, jako být boss doopravdy.

Pro muže: Opravíte doma vše, o co Vaše žena/přítelkyně požádá? Vynášíte koš, chodíte na nákupy, na požádání sundáváte věci z míst, kam Vaše drahá polovička nedosáhne? Gratuluju, zasloužíte si nosit tričko s nápisem Boss, neb jím opravdu jste.

Pro ženy: Váš muž/přítel sice opraví vše, ale upřímně - kolik úsilí jste musela vynaložit, aby k oné opravě opravdu došlo? A co úplatky, byly? Vynáší koš, ale až když sám vidí, že nemá kam vyhodit kelímek od hořčice. Bez Vašeho nákupního seznamu a 5 telefonátů s prosbou o upřesnění místa, kde najde bílý jogurt, by ani v nákupech nebyl extra úspěšný. Ale protože ho bezvýhradně milujete, dopřejete mu ten pocit, že je boss. Opravdový šéf jste tady ale Vy, o tom žádná. Aneb párová trička pro všechny, kteří ví, jak to ve vztahu doopravdy chodí.

Kvalitní triko české výroby

  • Používáme pouze kvalitní značková trička.
  • Potisk neztrácí barvu a má vysokou trvanlivost.
  • Tričko je 100% bavlna, 150g/m² (dámské) - 160g/m² (pánské).

Hledáte dárek na poslední chvíli?

V tom případě vás potěšíme širokou nabídkou triček a možností dopravy.

Proč koupit tričko od nás:

  • používáme kvalitní značková trička
  • potisk dlouho vydrží a má stálou barevností
  • vše ručně vyrábíme v naší dílně v Českých Budějovicích

Ruční výroba ze ♥️

Díky tomu, že se celý výrobní proces potisku na trička děje v naší dílně v Českých Budějovicích, je každé tričko originál.

Tiskneme pouze na kvalitní bavlněná trika s pohodlným střihem tak, aby na něm potisk vydržel co nejdelší dobu a vy se z něj díky tomu mohli těšit.

U nás se nestane, že by se potisk během 2 vyprání začal odlupovat, reklamace téměř nemáme. Potěšte se s kvalitního trička i vy!

Nevíte, jestli vám bude sedět velikost?

Před nákupem se můžete podívat do tabulky velikostí. Pokud vám i přesto velikost trička nebude sedět, nevadí, bezplatně vám ho vyměníme.

Záleží nám na tom, ať jste s námi spokojení.