Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Trička s potisky aneb proč máme ve skříni všichni alespoň jedno

TRIČKA S POTISKY ANEB PROČ VŠICHNI MÁME VE SKŘÍNI ALESPOŇ JEDNO

Trička s potiskem jsou součástí každého šatníku, můžete si je nechat vyrobit na zakázku a vyjádřit tak své životní postoje, přivezli jste si je jako suvenýr ze své letní dovolené nebo je na tričku natisknutý třeba obličej vašeho idola, na jehož nezapomenutelném koncertě jste si ohoz pořídili.

Proč se jedná o kousky, na které nedáme dopustit, vám rádi prozradíme v tomto článku, proto se pohodlně usaďte, každou chvílí začínáme.

kazdyjedno2

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Dámy, pokud přemýšlíte, čím byste letos své kamarádky obdarovaly na Vánoce nebo co byste jim pořídily k narozeninám, tričko s potiskem je to pravé. Jedná se o velmi originální dárek, který jednak nezruinuje váš bankovní účet a jednak svým blízkým pořídíte něco, v čem jim předáte i kousek sebe. Proč si rovnou nevytvořit skupinová trička, víte, jak byste při dalším společném mejdanu zazářily?

TÝMOVÝ DRESS CODE

Pokud se řadíte, nebo jste se řadili, mezi vášnivé sportovce, bez pochyb se vám ve skříni ukrývá i nějaké to tričko s logem vašeho týmu. Nejenom, že vás efektivně rozliší od soupeřících týmů, pomyslete na ty skupinové fotky! Rozhodně budou vypadat lépe, než kdyby byl každý oblečen podle svého uvážení.

VYJÁDŘENÍ SVÝCH ŽIVOTNÍCH POSTOJŮ

Dobře, to zní možná až moc dramaticky, ale tričko s potiskem si můžete vytvořit i sami pro sebe. Ozdobit se dá oblíbenou fotografií, motivačním citátem, kterým se řídíte, nebo třeba svojí přezdívkou. Promítnout se zde dá cokoliv, co si přejete, aby lidé kolem vás měli na očích, proto vzhůru do říše navrhování!

kazdy jedno1

MODERNÍ ZPŮSOB PROPAGACE

Sociální sítě jsou v posledních letech hlavním tržištěm, na kterém své produkty můžete udat, dostat je do podvědomí lidí. Nechte si na tričko natisknout reklamu na svůj instagramový nebo facebookový profil, tak jednoduchá a téměř bezplatná propagace, proč to nezkusit!

Zdroj obrázků: https://unsplash.com/