Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Potisk na tričku aneb prohlášení všem na očích

POTISK NA TRIČKU ANEB PROHLÁŠENÍ VŠEM NA OČÍCH

Přemýšlíte, jakou cestou byste svému okolí předali své názory, myšlenky, postoje? Trička s potiskem by mohla být právě to, co hledáte. Kdykoliv si je na sebe oblečete, bude z nich doslova volat: „Hele, ty, poslouchej, já si myslím přesně tohle!“ Vaše okolí tak téměř nemá šanci, aby vaše osobní pózy nevzalo v potaz.

Trička s potiskem nejsou pouze skvělým prostředkem pro sdělení vlastních názorů, efektivně je také můžete využít jako marketingový nástroj, reklamu pro svoji značku nebo cokoliv, co vás zrovna napadne.

VYJÁDŘENÍ VLASTNÍCH POSTOJŮ

Nesouhlasíte s tím, co se zrovna děje ve vládě, ve státě? Nechte si to vytisknout na tričko, lidem své názory sdělíte, aniž byste museli otevírat pusu. Nebo se čistě chcete pochlubit tím, jaký hudební či seriálový vkus máte? Proč ne, třeba tak najdete přátele se stejnými zájmy, protože nic novou konverzaci neodstartuje lépe než společný oblíbený seriál.

ekology1

COUPLE TRIČKA

Couple tričky nemáme na mysli zrovna kombinaci king a queen, to už je tak okoukané, že byste s tím moc parády neudělali. Upusťte se svým milým nebo milou uzdu fantazii a navrhněte si svá vlastní, originální trička, která bude radost nosit. Nebojte se experimentovat, přidejte společné fotografie, přezdívky, společné hlášky, oblíbené filmové fráze, zkrátka cokoli, co vám oběma dělá radost.

boss1

ÚČELNÝ MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Vrháte se do vod podnikání a přemýšlíte, jak byste svoji firmu dostali do podvědomí lidí? Tričko s logem vaší společnosti je to pravé. Přemluvte celou svoji rodinu, přátele, klidně i souseda a ohákněte je. Oni dostanou zdarma tričko, vy získáte doslova chodící reklamu, tomu se říká dvojitá výhra. Podobně se dá využít i propagace vlastních sociálních sítí, na co utrácet sumy peněz za reklamu na internetu, když se o ni můžete zasloužit sami. Ocení to především začátečníci, kteří ještě nemají peníze na rozhazování.

Hodně štěstí při navrhování všem, ať se trička nosí s příslušnou hrdostí!

Zdroj fotografií: https://www.freepik.com/