Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Trička s potisky pro celou rodinu

TRIČKA S POTISKY PRO CELOU RODINU

Obdarujte celou svoji rodinu originálním setem triček s potiskem. Vyrobit si můžete buď vlastní, použít k tomu úsměvné rodinné fotografie, přezdívky či společné hlášky. Anebo si zvolte některý z již předtištěných dekorů. A v čem jsou tato trička vlastně tak výjimečná?

NÁDHERNÉ RODINNÉ FOTOGRAFIE

Chcete-li si do svého alba zařadit opravdu kouzelné fotografie s celou svojí rodinou, trička s potiskem jsou skvělým doplňkem. Postarají se o zcela jinou atmosféru, než kdyby byl každý člen rodiny oblečen v něčem jiném.

ORIGINÁLNÍ A CENOVĚ DOSTUPNÉ DÁRKY

Kromě toho, že tento druh outfitu vypadá božsky na společných fotkách, jedná se zároveň o originální dárek k jakékoliv události. Nejenom, že svým blízkým přispějete zajímavým kouskem do šatníku, nezruinujete tím ani svůj bankovní účet.

Dar1jpg

OBLÍBENÉ DEKORY A SLOGANY, KTERÉ ZVOLIT

  • Velmi vtipně vypadají trička s motivem mobilní baterie, nejmenší člen má plně nabito, ten nejstarší zástupce rodu naopak nejméně.
  • Stručně a jasně podstatu věci vystihnete s nápisy ‚máma, táta, syn, dcera…‘
  • Pokud například všichni ujíždíte na pizze, nechte si ji natisknout na tričko.
  • Dalšími oblíbenými nápisy jsou ‚cool táta, cool máma, cool děti‘.
  • Jestli sháníte vánoční dárek, sáhněte po zimních dekorech, kterými jsou třeba sněhulák nebo perníček.
  • Dalším srandovním kouskem je pro muže nápis ‚The boss‘, pro ženu ‚The real boss‘ a pro děti ‚The new boss‘.
  • Příjemně laděné jsou texty jako ‚nejlepší tatínek pod sluncem‘, ‚nejlepší maminka pod sluncem‘ nebo ‚nejlepší dcerka pod sluncem‘.

Obrázek1

SHRNUTÍ NA ZÁVĚR

Ať už si vyberete předem natisknuté motivy, anebo si sami nějaké vytvoříte, odměnou vám vždy bude parádní výsledek, díky kterému celé své rodině vykouzlíte úsměv na tváři. Uděláte parádu všude, kam ve společném dress codu vkročíte. A v neposlední řadě si s těmito tričky zajistíte krásné rodinné fotografie, které vyniknou v každém albu.

Zdroj obrázků: https://unsplash.com/