Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Na vysokou s novým šatníkem

NA VYSOKOU S NOVÝM ŠATNÍKEM

Vysoká škola, zlomový bod v životě každého studenta. Pro mnoho lidí zároveň přechod z dětského života do toho dospělého, vkročte do těchto nových vod s obměněným šatníkem. Co se vyplatí doplnit, pokud se to dosud ve vašem šatníku nenacházelo?

vysoka3

JEDNOBAREVNÁ TRIČKA

Nestárnoucí klasika, kterou by měl mít ve svém šatníku opravdu každý, dají se vkusně kombinovat doslova se všemi dekory a střihy oblečení. Hodí se jak na volný čas, tak na přednášky, v doplnění se sáčkem i na zkoušky.

SAKA, KOŠILE, SUKNĚ, ŠATY…

Zkrátka všechno elegantnější oblečení, které vás napadne. Co semestr, to zkouškové období a poslední, co chcete, je zkoušejícího profesora přivítat v prošoupaných džínách s tričkem, které vám babička darovala k desátým narozeninám. Pořiďte si proto nějaké dobře padnoucí šaty, obleky, sukně, košile…

vysoka2

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Během vysokoškolského života neprohloupíte ani se sportovním kompletem, při čem jiném si lépe pročistit hlavu od všech těch studentských povinností než při sportu. Investujte tedy do kvalitní obuvi a oblečení efektivně odvádějící pot.

TRIČKA S POTISKY

Těch se rozhodně nemusíte striktně zbavovat, ale jejich nošení nechte na volnočasové aktivity, učte se v nich na koleji nebo si v nich skočte pro svačinu, do budov univerzity se přeci jenom moc nehodí. Jsou také skvělou alternativou, pokud se vám nechce zbytečně utrácet našetřené peníze za sportovní oblečení.

vysoka1

PYŽAMA

Tuhle kategorii jste tu možná nečekali, ale pokud se kvůli vysoké stěhujete mimo domov, není na škodu si pořídit i nový úbor na spaní. Věřte nám, že i vy se v něm budete cítit daleko komfortněji než v nějakém starším kousku. Přeci jenom chce dobrý dojem na své spolubydlící udělat každý z nás.

Při volbě outfitů nezapomínejte dodržovat určité společenské standardy, ale neznamená to, že kvůli nástupu na vysokou školu musíte překopat doslova celý svůj šatník i osobnost. Je totiž velmi důležité, abyste se v tom, co nosíte, cítili pohodlně a sebevědomě.

Zdroj obrázků: https://unsplash.com/