Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Jak se ručně vyrábí trička s potisky a proč si vybrat českou kvalitu

JAK SE RUČNĚ VYRÁBÍ TRIČKA S POTISKY A PROČ SI VYBRAT ČESKOU KVALITU

Trička s potisky jsou výborným kouskem do šatníku, ať už je vám 10, nebo 60 let, existuje totiž taková spousta druhů, že si vybere opravdu každý. A pokud vám ani to nestačí, můžete si dokonce navrhnout vlastní design. Pokud vás zajímá, jak se tato trička vyrábí, doporučujeme vám pokračovat ve čtení.

VÝBĚR MATERIÁLU, STŘIHU A VELIKOSTI

První krok, který na své cestě za vysněným tričkem musíte absolvovat, je výběr materiálu, ten se nejčastěji skládá z bavlny, softshellu, fleece nebo polyesteru. Zcela záleží na vašich přáních a preferencích.

Jakmile si zvolíte vhodný materiál, vyberte si takovou velikost, která vám bude nejlépe sedět. Pokud si nevíte rady, použijte velikostní tabulku daného kousku. Nezapomeňte ani na výběr barvy.

Velmi často je také na výběr z několika typů střihů, opět si vyberte takový, který se vám líbí nejvíce, nemusíte se obávat, že by byl nějaký horší, či lepší než ten druhý.

JAK SE POTISK DOSTANE NA TRIČKO

Hlavní otázka tohoto článku zní, jak se vámi vybraný potisk dostane na tričko. Je to vlastně zcela jednoduché, počítačem předpřipravený obrázek se vytiskne speciální tiskárnou na fólii. Z té se následně ručně vystřihne a výsledný produkt se přiloží na tričko. Poté se vše nažehlí a voalá, finální produkt je na světě.

PROČ SI VYBRAT ČESKOU KVALITU

Přednost byste české kvalitě měli dát z toho důvodu, že se značná část úkonů provádí ručně, proto každý jednotlivý kousek oblečení prochází pečlivou kontrolou.

Navíc i životnost je velmi dobrá, nestane se, že by vám potisk slezl již po prvním vyprání. Stálé jsou i barvy, budou zářit v přesně takových barvách, v jakých jste si tričko zakoupili.

Po vyrobení se už tričko akorát zabalí a zamíří k vám, celý proces netrvá déle než pár pracovních dní, rychlost je opravdu neskutečná.