Omlouváme se, z důvodu dovolené nepřijímáme momentálně objednávky. Děkujeme za pochopení.

Trička s potisky: alfa a omega mužského šatníku

Stejně tak, jako do základní šatníkové výbavy patří padnoucí košile, jednobarevné tričko nebo elegantní kabát, by i každý chlapák měl vlastnit tričko s potiskem. Nejenom, že by měl, vsadíme se s vámi, že tomu už tak je. Proč si to myslíme? Neostýchejte se a pojďte to zjistit.

POBAVENÍ OKOLÍ

Věděli jste, že je možné své okolí pobavit, aniž byste k tomu museli otevírat pusu? Ano, je tomu opravdu tak, stačí si pořídit nějaké to vtipné tričko s potiskem. Nebo ještě lépe, rovnou si nějaký ten šílený kousek navrhnout. Celý svůj šarm tak okořeníte legračním rčením nebo úsměvným obrázkem. Lidé kolem vás budou mít v mžiku lepší den.

alfa1

PÁROVÝ OUTFIT

 

 

Ať už ze svého vlastního rozhodnutí, nebo z rozhodnutí vaší milované polovičky, již tak trochu tušíme, že spoustě z vás se ve skříni ukrývá i nějaké to párové tričko. Všem bude ihned jasné, že to čestné místo ve vašem srdci je již obsazené, a navíc takto sladěné kousky oblečení vypadají krásně na fotkách.

Alfa2

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Výše zmíněná párová trička jsou zároveň skvělým dárkem třeba k Vánocům. Na navrhování se můžete vyřádit, jak vás jenom napadne, a úsměv na tváři tak vykouzlíte nejenom své polovičce, ale i sobě, protože dárečky budou rovnou dva. Kromě toho se jedná o originální dárek pro kohokoliv v rodině, v okruhu přátel, ale i ve firemním prostředí. Tím jsme narazili na jeden z dalších bodů, který nám potvrzuje, že tričko s potiskem je zkrátka základem mužského šatníku.

SUVENÝROVÉ KOUSKY

A jestli jsme se netrefili v předešlých třech bodech, teď už to určitě vyjde. Řeč je o suvenýrových tričkách, ta jsou oblíbenou upomínkou na prožitou dovolenou, navštívený koncert, případně je můžete dostat od šéfa, abyste své firmě dělali reklamu, kudy chodíte. No a, triček není nikdy dost, především těch s potiskem.

Skvělý způsob, jak vyjádřit svoji osobnost a všem ukázat, co se ve vás vlastně skrývá!

Zdroj obrázků: https://unsplash.com/